Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

Świat opakowań

 

 

M-PACK Group jest firmą z całkowicie polskim kapitałem i od wielu lat działa w branży opakowań z tektury falistej. W związku z naszą lokalizacją obsługujemy firmy głównie w województwie mazowieckim i łódzkim.

Od początku swojej działalności stale się rozwijamy aby zapewnić Klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych Pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy gwarantują profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy od projektu aż po produkcję i dostawę.

Dzięki naszemu doświadczeniu kreujemy, wyznaczamy i konsekwentnie realizujemy obraną strategię firmy.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz podejmujemy się nowych wyzwań tak aby znaleźć optymalne rozwiązanie dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb.

 

O nas

Jesteśmy prężnie działającą na ogólnoeuropejskim rynku firmą z całkowicie polskim kapitałem. W ofercie sprzedaży posiadamy zarówno opakowania tekturowe jak i maszyny do ich produkcji.

Dział handlowy

Zaledwie kilka osób ale jakże oddanych Klientom i biznesowi. Przyjęliśmy rolę doradców i innowatorów. Tak – tak właśnie zmienił się Świat Opakowań. Dzisiaj pudełko to dzieło sztuki potrzebne na końcu każdego procesu sprzedaży. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie zamówienia i projektu specjalnego. Nie boimy się wyzwań więc proszę - sprawdźcie nas

Gdzie nas znajdziesz?

Adres

Lubianków 40, 95-015 Głowno

+48 24 285 85 11

 

Biuro handlowe

Ul. Przemysłowa 6, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego (Warszawa)