Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

Logistyka

 

 

Naszą przewagę na tak wymagającym rynku budujemy nie tylko dzięki ludziom i maszynom przetwórczym ale również dzięki stale rozbudowywanej flocie samochodowej.

Nasz własny transport zapewnia, że jesteśmy bardziej elastyczni i niezależni od zewnętrznych   firm spedycyjnych. Umożliwia nam to również szybką reakcję i ekspresową realizację zamówień oraz terminowość dostaw do naszych Klientów. Przekłada się to również na obniżenie kosztów co w konsekwencji umożliwia uzyskać bardziej atrakcyjną cenę naszych opakowań.

 

O nas

Jesteśmy prężnie działającą na ogólnoeuropejskim rynku firmą z całkowicie polskim kapitałem. W ofercie sprzedaży posiadamy zarówno opakowania tekturowe jak i maszyny do ich produkcji.

Dział handlowy

Zaledwie kilka osób ale jakże oddanych Klientom i biznesowi. Przyjęliśmy rolę doradców i innowatorów. Tak – tak właśnie zmienił się Świat Opakowań. Dzisiaj pudełko to dzieło sztuki potrzebne na końcu każdego procesu sprzedaży. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie zamówienia i projektu specjalnego. Nie boimy się wyzwań więc proszę - sprawdźcie nas

Gdzie nas znajdziesz?

Adres

Lubianków 40, 95-015 Głowno

+48 24 285 85 11

 

Biuro handlowe

Ul. Przemysłowa 6, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego (Warszawa)