Deprecated: PHP Startup: The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /classes/sqlDB.class.php on line 20
M-Pack Świat Opakowań Tekturowych
  

W kilku słowach 

Jesteśmy firmą o dużej dynamice rozwoju. Priorytet dla nas to zadowolenie każdego klienta, które stanowi podstawowy wyznacznik satysfakcji - skutkuje to ciągłym, dynamicznym rozwojem w branży opakowań tekturowych i maszyn.
Dbamy o rozwój parku maszynowego i poszerzamy stale ofertę, gdyż chcemy zapewniać Państwu produkty i usługi na najwyższym poziomie. 
Aby zachować najlepszą jakość bezustannie

wyznaczamy sobie cele i do nich zmierzamy - inwestujemy, a jest to gwarancją ciągłego postępu w każdej dziedzinie życia.
Działamy gdyż nie boimy się podejmować ryzyka - bo kto boi się ryzykować ten nigdy nie będzie tworzyć historii. 

Nasz podstawowy cel to produkcja przyjazna środowisku naturalnemu.
Ekologiczne opakowania to dzisiaj wyznacznik

sukcesu i symbol tradycyjnych wartości którym my wychodzimy naprzeciw. Jesteśmy młodą firmą z tradycyjnym podejściem - dla nas tradycja to piękno, które chronimy a nie więzy, które nas krępują. Bezustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań - optymalnych we współpracy z klientami. Dlatego natychmiastowa reakcja i odzew na indywidualne potrzeby każdego z nich to ważny element strategii tej firmy.

 
Nasi partnerzy: